Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 124 людини

Профорієнтація

Дата: 20 вересня 2022 о 17:44, Оновлено 2 травня 2023 о 08:27
Автор: Логай І. І.

Професія, спеціальність, робота - одні із складових
повноцінного та щасливого життя, тому такими важливими у школі є бесіди з профорієнтації із старшокласниками. Сьогодні щодо майбутньої спеціальності спілкувалися з одинадцятикласниками доценти кафедри політології і держуправління факультету суспільних наук УжНУ Петрінко Віктор Степанович та Буркало Валентин Васильович. Вони розповіли про спеціальність «Публічне управління та адміністрування», яка навчає ефективному управлінню, адміністративному лідерству, державницькому мисленню, виховуючи професійного керівника та державного службовця.

У рамках Тижня профорієнтації 21.03.2023 р. з учнями 9-В класу відбулася зустріч з кар'єрним радником відділу кар'єрного консультування Ужгородської філії ЗОЦЗ Осадчук К.В. та майстром Ужгородського вищого комерційного училища Бергауер С.М., які говорили з учнями про вибір професій з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, психологічну готовність учнів до побудови професійної кар'єри та про професії, які вони можуть здобути на основі базової середньої освіти

У рамках Тижня профорієнтації 20 березня учні 10-Б класу відвідали кафедру кримінального права юридичного факультету УжНУ. Асистент кафедри кримінального права та процесу, доктор філософії у галузі права Копча Наталія Василівна провела змістовну бесіду щодо перспектив навчання, можливість працевлаштування випускників, специфіку навчання на юридичному факультеті за спеціальностями «Правознавство», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність».

Учні 9-В класу разом з класним керівником Харченко О.В. в рамках профорієнтаційної роботи завітали в ДНЗ "Ужгородський центр професійно-технічної освіти".
Під час зустрічі школярі отримали корисні поради щодо правильного вибору професії з урахуванням сучасного стану ринку праці. Майстри виробничого навчання показали майстерні де учні навчаються робітничим професіям та вироби, які виготовляють.

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка.

Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів
Професійна орієнтація — система організації та проведення навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями необхідних знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку.


Шановні учні! Зараз ви навчаєтесь в школі, а чи задумувалися ви коли-небудь над тим, що будете робити далі? Ким ви хочете бути? Який шлях ви хочете обрати?


      Кожна людина в житті замислювалась, чи правильний професійний вибір вона зробила? Чи принесе робота задоволення, моральне та матеріальне? Якщо з дитинства ви мріяли бути лікарем і стали ним, то можна сказати, що ви щаслива людина!!! Хтось інший мріє про великі статки, а ще хтось – приносити користь суспільству і людям. Всі мрії мають право на здійснення, але для цього потрібно зробити правильний вибір і працювати над цим, але не відриваючись від реалій сучасності. Тому що вибір професії – це чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини!


        Від того, ким і яким бути, залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею як матеріальне, так і моральне, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною і творчою.


    Професію слід вибирати свідомо, обдумано, враховуючи свої інтереси, нахили, здібності, внутрішні переконання, стан здоров’я, потреби суспільства у кадрах.


    Вибір професії – тривалий пошук і його необхідно правильно організувати. Тому ми хочемо допомогти вам зробити правильний вибір у житті, адже існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, вам лише потрібно вибрати ту, яка до душі, яка зробить вас щасливою людиною і тут найголовніше – не схибити!!!

     На запрошення керівництва школи до нас завітали майстри виробничого навчання Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», які провели для учнів 9-А, 9-Б, 9-В та 11-Б класів профорієнтаційні заходи для популяризації робітничих професій. Спікери розповіли учням про навчання за професіями, які актуальні на ринку праці, перспективи та умови навчання.14:32

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.