207-ма річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

Date: 12 березня 2021 о 09:19, Refreshed 15 березня 2021 о 10:09
124 view

З 09 по 12.03.2021 року в УЗОШ №6 ім. В.С.Гренджі-Донського вчителі-словесники провели різнопланові заходи, приурочені 207-ій річниці з Дня народження видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

Це були уроки-подорожі, уроки-дослідження, фотоквести, вікторини, обговорення відеороликів про Кобзаря і т.д.

Тиждень розпочали із вправляння у написанні есеїв (10-А клас) та диктантів (6-В), проведення книжкового марафону ""Читаємо Шевченка" (бібліотека).

Учні 11-Б класу разом із вчителем М.С.Соханич створили відеоролик "Кобзар до Ужгорода йде",  а також взяли участь у  літературній вікторині "Т. Шевченко - майстер пензля і пера".  Метою заходу було  глибше ознайомити дітей із життям та творчістю Т.Г.Шевченка, розвивати і передавати мелодії шевченківського слова, виховувати любов до історії свого народу, його мови.

Квантовий стрибок здійснили учні 6-А класу разом із Н.Ю.Грициною, по-сучасному зуміли трансформувати образ Шевченка. У 8-Б класі учні самостійно обрали поезію Тараса Григоровича  та продекламували її під час зустрічі у форматі онлайн, при цьому аргументуючи власний вибір.

К.І.Кирлик разом із 9-Б класом провела урок-дослідження "Чи був Т.Г.Шевченко успішною людиною?" Учні із задоволенням працювали над пошуковою роботою з метою глибшого засвоєння основних сторінок життя Тараса Григоровича. Вони стовідсотково вважають Шевченка успішною людиною та гордістю нації.  У 8-Г класі Катерина Іванівна провела урок усного журналу "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття..." На уроці учні заочно подорожували Шевченковими стежками,пригадували сторінки його життя і творчості, декламували вірші    великого поета, демонструючи красу і чарівність слова.

М.М.Пушавер  провела із учнями 7-А класу квест-вікторину "Чи знаєш ти творчість Шевченка?" Діти із захопленням змагалися у власних знаннях, водночас дізналися багато нової інформації про життя поета.

6-Г клас разом із Брензович-Кичерою С.Ю. позмагалися в інтерактивних іграх "Незвіданий Шевченко", дізналися багато цікавих фактів про Кобзаря. 10-Б,  6-Д та 8-А  взяли участь у фотоквесті та отримали від своїх вчителів С.Ю.Брензович-Кичери, К.О.Сухан та М.М.Пушавер бонусні бали до загальної успішності.

9-А разом із О.А.Булецою провели  урок-конференцію "Жінки у долі Шевченка", а 9-Г разом із Х.В.Вароді - урок-дослідження "Тема жіночої долі у поемі "Катерина". Адже, згадуючи життя та творчість Шевченка, ми не маємо права оминути увагою його переживання через трагізм жіночої долі у тогочасному суспільстві.

Завершили тиждень переглядами та обговореннями відеороликів про життя та творчість Т.Г.Шевченка (6-Д разом із К.О.Сухан, 6-Б та 8-В разом із Т.В.Сокач), а також підсумками інстаграмної вікторини знавців життя та творчості Кобзаря "Правда чи міф?" (А.Ю.Йовбак).

Comments:
Only authorized users can leave comments.