Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 123 common:people_all_forms

ЗНО / ДПА

Date: 21 січня 2021 о 13:38, Refreshed 22 листопада 2021 о 13:21

Про підсумки ЗНО 2021 та організацію проведення
ЗНО – 2022

https://docs.google.com/presentation/d/1-LTnL8UQv5boUT2PEuLLu8kh-Ajgvi8j/edit?usp=sharing&ouid=100891642267384351229&rtpof=true&sd=true

ДПА / ЗНО - 2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Історія України 1914 р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.

Шановні здобувачі освіти 11-х класів!

З кожним днем наближається час здачі одного з найважливіших іспитів у вашому житті – ЗНО. Дистанційне навчання дало вам змогу знаходитися вдома і самостійно розподіляти свій час, мати цілодобовий доступ до різноманітних онлайн-сервісів. Чому б не використати цю перевагу для підготовки до ЗНО?

  • Ознайомтеся ще раз з самим форматом проведення тестування: його тривалість, особливості проведення, специфіка завдань та їх форма (тестова чи відкрита).
  • Користуйтеся тренувальними онлайн-сервісами, змагайтеся з друзями, відповідайте на завдання з секундоміром.
  • Проходьте тестові питання минулих років, учіться розраховувати час, уважно читати запитання.
  • Присвячуйте підготовці до тестів хоча б трохи часу кожен день.
  • Працюючи з вчителями – предметниками дистанційно, приділяйте більше уваги тим предметам, які ви обрали для тестування на ЗНО, не соромтеся зайвий раз звернутися до вчителя по допомогу, повірте, як ви так і педагоги зацікавлені в успішному складанні ЗНО.
  • А головне пам’ятайте, що шлях до успіху – це щоденна наполеглива праця, вміння не здаватися і віра у власні сили.

Пройдіть цією дорогою знань впевнено і результат обов’язково вас порадує!

Шановні батьки!!!!

! Підтримаємо наших дітей в складний період підготовки та складання ЗНО – вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.

! Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.

! Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.

! Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.

! Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування. Пам’ятайте, що Ви, батьки, найближчі й найдорожчі люди для дитини. Саме на Вас вона покладається, Вам довіряє, а тому саме від Вашої щоденної підтримки залежить її подальший успіх.

Шановні батьки! Бажаємо Вам невичерпної енергії та міцного здоров’я.

Знайти детальну інформацію про ЗНО / ДПА - 2021 ви зможете за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1Q71AUipyK3zbDPSMA4fHo1_KIWFlUljh/view?usp=sharing

Comments:
Only authorized users can leave comments.